Home

Nowe ogniwa paliwowe to prawdziwa rewolucja. Każdy, kto lubi spędzać urlop w plenerze doceni dostęp do źródła prądu wszędzie i w każdych warunkach, niezależnie od pogody czy pory roku. Takie źródło energii musi być niezawodne, niewymagające konserwacji i bezgłośne. W przeciwieństwie do konwencjonalnych generatorów prądu, ogniwa EFOY nie emitują żadnego hałasu i są bardzo proste w eksploatacji. Dostępne są cztery modele ogniw EFOY wytwarzające 600, 900, 1200,1600 lub 2200 kW dziennie. Wybór ten zapewnia, że ogniwa paliwowe EFOY są odpowiednie dla każdych wymagań.

Ogniwa paliwowe EFOY są przyjaznym dla środowiska, ekonomicznym rozwiązaniem. Są zasilane wyłącznie metanolem, przetestowanym dla tego typu rozwiązań, posiadającym gwarancję czystości. Zbiorniki paliwa EFOY mają certyfikaty bezpieczeństwa i dostępne są w wersjach o pojemności 5l i 10l.

Zestaw instalacyjny umożliwia prosty montaż ogniw EFOY. Ogniwa możesz zamontować w przestrzeni podwójnej podłogi, w przedziale bagażowym lub wewnątrz pojazdu w przestrzeni magazynowej. Te proste w eksploatacji ogniwa paliwowe są w pełni automatyczne, a ich praca może być kontrolowana na elektronicznym wyświetlaczu wewnątrz pojazdu. Ogniwo paliwowe podłączone jest do akumulatora i stale reguluje jego napięcie. Kiedy napięcie spadnie poniżej 12,5V, ogniwo włącza się automatycznie i ładuje akumulator, po czym ponownie przechodzi w tryb czuwania. Przetworniki napięcia umożliwiają zasilanie niewielkich urządzeń zasilanych napięciem 220V.

Zadzwoń do nas i dowiedz się jaki typ ogniwa paliwowego najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Przygotujemy dla Ciebie ofertę zakupu ogniwa wraz z montażem na Twojej łodzi!